Windows 7 OEM 32 Bit na 2 komputerze

Czy jak użyję klucza z Windows7 na drugim komputerze i go aktywuje to “wywali” klucz. W XP dopiero po trzeciej była informacja że liczba aktywacji przekroczona i trzeba było aktywować na nowo telefonicznie. Jak to wygląda w 7 ???

W7 OEM po aktywacji na jednym komputerze jest przypisany do tego tylko komputera (ewentualnie można zmienić jakiś podzespół, ale wymiana np płyty głównej kończy się (tak mi się wydaje) tłumaczeniem w microsofcie) Tak czy inaczej, nawet gdyby to była wersja BOX - masz prawo ją zainstalować tylko na jednym komputerze w jednym momencie (tzn że jeżeli chesz mieć W7 na innym, musisz usunąć kopię z poprzedniego). W myśl licencji jednego egzemplarza W7 nie wchodzi w grę instalacja dwóch kopii jednocześnie, z licencji OEM wynika, że raz przypisana komputerowi kopia systemu nie może być wykorzystana na innym komputerze. rozpisałem się, jeżeli są błędy - zmieszajcie mnie z błotem natychmiast. Pozdrawiam

Chyba,że padnie ci płyta główna,wtedy możesz przenieść,ewentualnie dzwonisz do MS,wyjaśniasz im,żeby ci aktywowali,podajesz kody,itd.

Co z tego że przeszło aktywacje, jak zgodnie z zapisami licencji jest to nielegalne.

Chyba że masz licencję wielostanowiskową.