Windows 7+ Partion Magic=zniknęły partycje

Witam,

Wiem, że temat jest na sieci, lecz nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Zainstalowałem Partion Magic, i dopiero potem poczytałem o braku kompatybilności.

Mam system Windows 7 32bity. Zainstalowałem Partion Magic, po tym zrestarowałem komputer i zniknęły 2 partycje. Probowałem wieloma sposobami je przywrócić, lecz bez efektu. Wkońcu znalazłem informację, aby sprobować przez menadżer zasobów, na koncie Admina, sprobować nadać literki. Po aktywacji konta, przelogowaniu się, i włączeniu menadżera, kliknąłem odświerz, potem skanuj ponownie i bum. Pokazały się dwa okienka autoodtwarzania dysków które akurat były widoczne(w tym dysk systemowy), po czym wszystko zniknęło, została sama tapeta, komputer nie reagował na nic. Po ponownym uruchomieniu, pokazuje błąd dysku. Po zbootowaniu Hiren’s BootCD, dokładnie DiskGenius wykrywa dwie partycje które pierwsze zniknęły(mam do nich normalny dostęp) oraz dwie które zniknęły podczas zabawy z kontem admina, te dwie są nie sformatowane. Czy istnieje jakaś możliwość przywrócenia tych partycji? TestDisk, twierdzi że wszystko ok, lecz różnicy nie ma. Twierdzi że powodem może być zła liczba “heads/cylinders” tzn. 240 zamiast 255. Niestety zmiana w ustawianich TestDiska, nie zmienia tego. Wg. exploratora windowsa, dyski są sformatowane na RAW. Załączam fotke co DiskGenius widzi.

Screenshot%2020120420-211521.jpg

Wszystkim wielkie dzięki za pomoc.

P.S. Przepraszam za błędy, jeśli takowe są, ale piszę bez słownika.

benio0o , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038