Windows 7 po sformatowaniu problem z wydajnością

Po sformatowaniu komputera jeszcze gorzej się tnie niż przed formatem teraz wystarczy że chwilę w coś pogram i komputer się cały zacina pomoże mi ktoś żeby uzyskać jak największą wydajność ?

Po pierwsze - nie po formatowaniu/formacie (lub innej bzdurnej odmianie tego słowa) a po instalacji systemu , bo po formatowaniu dysk jest czysty i w nic byś nie pograł.

 

Po drugie - zainstalowałeś po instalacji systemu wszelkie wymagane sterowniki do płyty głównej, karty graficznej oraz aktualizacje systemu z Windows Update?

 

PS. komputera się nie “formatuje” najwyżej można to zrobić z dyskiem twardym.

Po sformatowaniu dysków i zainstalowaniu systemu windows 7 home premium * tak wszystkie sterowniki instalowałem przez program Drive booster 2

Po instalacji systemu należy zainstalować sterowniki ze strony producenta lub z płyty CD dostarczonej z płytą główną.

 

Tego typu oprogramowanie jakiego użyłeś nie zawsze się sprawdza, możesz je użyć w przyszłości do aktualizacji sterowników (chociaż też tego ni polecam)

PS. Pokaż zrzut ekranu z menedżera urządzeń.

Teraz gram w jakąś starą grę to ponad połowa pamięci mi zużywa 

Nie pytałem w co grasz tylko napisałem co masz zrobić - sterowniki z odpowiedniego źródła i zrzut ekranu.

A do czegoś szczegółowego te sterowniki mają być bo na razie mam do karty graficznej ?