Windows 7 problem 64 bit


(lamiinate) #1

Witam taki o to mam problem, wie ktoś co jest grane i czm tak xd ? dodam jeszcze że tak stoi i nic się z nim nie dzieje


(Longhorn2009) #2

Sprawdź sytuację w trybie awaryjnym. Jeśli system się uruchomi to wykorzystaj przywracanie systemu do przywrócenia systemu do momentu gdy było okej. Dużo więcej przy tak szczegółowym opisie problemu, bez informacji czy były instalowane ostatnio nowe programy nie można doradzić.


(lamiinate) #3

były instalowane, choc zabardzo nie pamietam jakie


(Longhorn2009) #4

Problem wygląda na typowo software’owy, jest to bowiem końcowy etap uruchamiania systemu kiedy ładowane są usługi, programy z autostartu czy profil użytkownika. Proponuję wybrać opcje ostatniej znanej dobre konfiguracji systemu

Menu widocznie na screenie wywołasz klawiszem F8 przed startem systemu, po ekranie BIOS. Jeśli nie pomoże, to tak jak radziłem - tryb awaryjny i przywracanie systemu czy ręczne przywrócenie zmian jakie były dokonywane, np. instalacja nowego programu, sterownika. Lista zainstalowanych programów w panelu sterowania ma też kolumnę ‘Data instalacji’, która powinna być pomocna. Możesz też wyłączyć zbędne programy z autostartu.
Jeśli podejrzewasz infekcje wirusem - zrób skan z poziomu trybu awaryjnego programami typu Malwarebytes Anti Malware czy DrWeb CureIt (lub autonomicznym Kaspersky Rescue Disk), ewentualnie wstaw logi do stosownego działu na forum.


(lamiinate) #5

ostatnia dobrze znana konfiguracja nic nie daje to samo, dodam że w każdej z opcji na początku jest przez chwile “czekaj”


(JNJN) #6

A płytę z systemem masz?

Jak masz, uruchom z niej kompa i wybierz opcję naprawy.

http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/18279-naprawa-windows-7.html