Windows 7 - problem z internetem Netii

Witam,

Zainstalowałem Windows 7 64 bit, wszystkie sterowniki ładnie weszły (no oprócz grafiki, ale to wiadomo). Jedyne co nie chce działać to internet :evil:

Posiadam internet Netii (Net24) na łączu TP, modem To Sagem Fast 800 E4. Niestety po instalacji sterowników system nadal nie wykrywa modemu tylko wyświetla error 651 aby ponownie wgrać sterowniki (co i tak nie pomaga :expressionless: ) Oprócz tego raz dostałem nawet blue screen :confused: Dodam jeszcze, że na Viście 64 bit modem działał bez problemu. Miał ktoś może podobny problem i wie jak go rozwiązać? Na stronie Netii nic nie znalazłem.

ja posiadam ten sam modem co ty i na Windows 7 ultimate x64 działa mi jak należy nie mam problemu z internetem. instalowałem sterownik neti z autorun (normalnie) nie przez menadżera urządzeń przy odłączonym modemie na końcu podłączyłem i ładnie wszystko się zainstalowało.

Niestety u mnie nie chce działać :confused: Również nie instalowałem przez menadżera.

ja mam również netie i modem sagem od nich i bez problemu z płyty oryginalnej od tego modemu sie wszystko zainstalowało na windows 7 32 i 64 bitowym :slight_smile:

Mimo wszystko nadal nie działa.

Ostatnio wyskoczył mi taki komunikat:

cb62a2a88489c8cem.png

No niestety mam ten sam problem… O ile na 32bit wszystko poszło bez zająknięcia, tak 64 dramat. Świeżo po instalce, przy pierwszej próbie instalacji wszystko leci do końca. Pokazuje, że zainstalowało jeden sprzęt, później instaluje drugi, a kiedy pokaże, że zainstalowało, to blue screen… Później to albo komunikat jak u ConiaCa na screenie, albo zwykły komunikat z chmurki, że nie udało się zainstalować sprzętu… Może Netia coś poradzi ? :hahaha:

@luki, folusek, ustawialiście może jakąś zgodność czy coś, czy na czystą windę po instalce wrzucaliście sterowniki? a może wcześniej jakieś sterowniki już zainstalowaliście? (chociaż pewnie nie pamiętacie, a ja się głupio pytam :lol: ) może tylko przez brak czegoś innego się ten wynalazek stawia?

słuchaj robiłem w zeszłym tygodniu formata , wrzuciłem windows 7 64 bitowy prosto od microsoftu mam, i zaraz po zainstalowaniu systemu instalowałem z płytki od tego sagema neta i poszło normalnie nic nie grzebałem po prostu standardowa instalacja modemu :slight_smile: zero problemu

Po ciężkich bojach i oszustwach udało się zainstalować ten badziew. Chyba niebywałym fartem, bo jak już się skończyła ta instalacja z setupa, z traya pojawiały się kominukaty, że instaluje i zainstalował sprzęt. W tym wypadku instalują się 2 urządzenia. Zawsze po komunikacie, że sprzęt został zainstalowany (tylko w przypadku 1 instalacji po postawieniu windowsa. za drugim razem już nie chce zainstalować) wywalało BS’a. No to po pierwszym urządzeniu w przypływie jakiejś złości wyciągnąłem kabel z USB… Jakie było moje zdziwienie, kiedy po ponownym wpięciu instalacja zakończyła się sukcesem i przywitał mnie komunikat, że instalacja się powiodła :smiley:

Ale całe wojowanie na nic było, bo teraz mam całkiem inny problem… Wysypują mi przeglądarki i gry. Z przeglądarek sprawdzałem Firefoxa (i Minefielda), oba IE i Chrome’a. Wszystko po paru minutach pracy wysypuje. Z grami podobnie. Sprawdzałem na rFactor i GTA IV. Pochodzi kilka minut, zwiecha i pulpit bez żadnego błędu. Wysiadam przy tej 64-ce już…