Windows 7-problem z uaktualnieniami po przywróceniu systemu

Witam,

jakiś czas temu złapałem chyba jakiegoś wirusa. Najpierw wyłączył się komputer, po włączeniu przy starcie systemu uruchamiał się startup repair, ale nie dawał sobie z tym rady, więc zrobiłem ‘system image recovery’, problem powracał, więc po zgraniu wszystkich danych zrobiłem ‘system factory image recovery’.

Generalnie wydawało sie, że wszystko działa, ale wystepuje parę problemów. Mam problem z uaktualnieniami Windowsa, większość updatów kończy sie niepowodzeniem, po restarcie włącza się startup repair i system wraca do stanu sprzed aktualizacji. Ponadto często włączają się się samoczynnie różne strony, gdy przeglądarka jest uruchomiona, w stanie uśpienia komputer potrafi się zawiesić lub wyłączyć.

Czy możliwe jest, że cokolwiek zainfekowało mój komputer poprzednio wciąż siedzi w systemie.

Używam Windows 7 64-bit.

Będę ogromnie wdzięczny za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

Ackerman , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Malwarebytes Anti Malware skanowałem już wcześniej i nic nie wykrył, za w czasie rzeczywistym blokował otwieranie wielu stron.

Dr. Web Cureit spróbowałem przed chwilą, znalazł jeden obiekt “Master Boot HDD1”, po skończeniu skanowaniu potrzebny był restart, niestety Windows się nie uruchomił, startup repair też nei dał, system restore podobnie. Wygląda na to, że znowu muszę robić ‘system image recovery’, aby uruchomić Windows…

Gwoli jasności, piszę z innego kompa.