Windows 7 problem ze zmianą stylu?

Mój kolega prosił mnie o ściągnięcie dwóch styli niepodpisanych cyfrowo do windows 7.Pobraliśmy je ale nie działają normalnie :frowning: .I tu mam pewne pytanie czy VistaMizer zadziała na Windows 7 build 7000.Wiem że ta wersja systemu Windows jest zbudowana na jądrze visty.Czy nie będzie problemu ze funkcjonowaniem tego programu pod Windows 7.Chodzi nam o przepatchowanie 3 plików.Themeservice.dll themeui.dll i uxtheme.dll.Czy wszystko będzie po przepatchowaniu w porządku.Proszę o odpowiedź :slight_smile:

trela , od czego masz dział Windows 7? Czytaj opisy działów, zanim założysz temat. Przenoszę.

Windows 7 jest oparty o Vistę, ale nie jest samą Vistą. Nie radzę stosować programów do stosowania stylów niepodpisanych do Visty. Ja testowałem VistaGlazz na Windows 7 Build 6801 (VistaGlazz patchuje uxtheme.dll) i po sprawie. Po uruchomieniu systemu błąd logonui.exe - Nie znaleziono pliku uxtheme.dll - Błąd pliku explorer.exe - Nie znaleziono pliku uxtheme.dll. No i system nie był w stanie uruchomić nawet menedżera zadań! A pulpit był czarny.

Windows 7 Build 7000 ma więcej bajerów i nowe zmiany w uxtheme.dll. Po spatchowaniu plików system prawdopodobnie nie wstanie.

Jak chcesz, to spatchuj, ale ostrzegam! Radzę zrobić kopie zapasowe plików!

a jest jakiś sposób na przepatchowanie tych 3 plików

Chyba nie. Będzie trzeba poczekać na spatchowane uxtheme.dll dla systemu Windows 7 Build 7000.

Och ludzie 5 minut z google i :

http://www.withinwindows.com/uxtheme-patches/

Przy podmiance plików należy wykonać tą samą procedurę co w Vista.

ten link nie działa

trela:

Jak nie działa jak działa ? Są tam pliki dla wszystkich wersji Windows.

Dodane 12.03.2009 (Cz) 18:51

trela:

Ten link sprawdzałem ostatnio na FF 3.2a i na IE 8 rc1 więc jak u ciebie nie działa to masz namieszane w systemie lub dostawca internetu blokuje ci ten adress.

Po za tym z tej stronki korzystam od bardzo dawna