Windows 7 - problemy po przywracaniu systemu


(Lesniowska8) #1

Dzien dobry. Na wstepie musze nadmienic, iz polskie znaki nie dzialaja na laptopie od przywracania systemu. 2 dni temu zastosowalem przywracanie systemu przez tryb awaryjny gdyz nie szlo dostac sie na tryb normalny/awaryjny z dostepem do sieci. po przywroceniu systemu system ma wiele brakow. programy nie chca dzialac, skroty z pulpitu nie otwieraja sie. moze znajdzie sie cos w logach co moze byc przyczyna.

OTL.txt

http://wklej.org/id/387719/

extras.txt

http://wklej.org/id/387720/


#2

kaczynska , proszę o zapoznanie się z tematem zasady-wklejania-logow-forum-t253052.html i dostosowanie się do niego.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(kosti1) #3

to proste ,progarmy ktore zainstalowalas po punkcie przywracania nie bedą działac musisz je zainstalowac jeszcze raz


(Lesniowska8) #4

programy nie byly instalowane dawniej niz przed punktem przywracania systemu. przywracanie systemu bylo bodajze 2 dni wstecz. laptop jest od ok 2 tygodni.


(kosti1) #5

no tak ale przez te 2 dni cos sie zmienilo przeinstaluj gry tylko wrazie czego savy sobie skopiuj

-- Dodane 11.09.2010 (So) 22:56 --

przeinstaluj program krory nie dzial to sie dowiesz


(Lesniowska8) #6

podstawowe programy, ktore byly instalowane zaraz po zainstalowaniu systemu takie jak skype, gadu czy program do przegladania zdjec nie dziala i nie idzie ich przeinstalowac - wyskakuje jakis blad krytyczny.


#7

kaczynska , prosiłem Cię nie tylko o zmianę tematu, ale także o stosowanie polskich znaków. Masz ostatnią szansę na poprawienie tego.