Windows 7, problemy z instalacją :(

(astario) #1

Witam, przychodzę z problemem dot. Windows’a 7, a raczej jego instalacji. Gdy obraz z pendrive’a zbootuje się, pojawia się instalator Windows 7. Problem w tym, że nie działa myszka i klawiatura… Płyta Główna ASRock H110M-HDV, Procesor i5 6500. Jeżeli dobrze myślę, to próbowałem narzędzia ASRock’a (Win7 USB Patcher), ale z niewiadomych przyczyn, w momencie, gdy chcę wybrać Burn Device, ten crashuje. Dodatkowo, chciałbym się zapytać, czy przy karcie graficznej RX 480 Nitro+ 4 GB od Sapphire’a warto wgl instalować 7? Jest to karta fabrycznie podkręcona, czy mogę dodatkowo ją podkręcić w Afterburnerze, czy nie jest to wskazane?

(mrFreeze) #2

W uefi poszukaj czegoś w stylu usb keyboard i ustaw na enabled. Jak masz wpięte w USB 3.0 przełącz na USB2.0
Jeszcze odnośnie systemu czy warto instalować W7 jak Ci odpowiada ten system to jak najbardziej. Czy kartę możesz kręcić tak ale z tego co pamiętam kręcą się bardzo słabo.

(astario) #3

Zapomniałem o tym wspomnieć. Zaznaczyłem tą opcję, dodatkowo klawiatura i myszka podpięte są pod 2.0.

(mrFreeze) #4

Zobacz jeszcze opcję ps2 simulator na enabled.