Windows 7 Professional - skąd ściągnąć, gdy mam klucz?

Witam,

mam klucz do Windowsa 7 Professional PL z programu studenckiego MSDNAA. Według licencji, nawet po zakończeniu studiów można wciąż korzystać. Zamknęli mi jednak konto w MSDNAA i nie mogę pobrać Windowsa. Czy są jakieś legalne źródła skąd można pobrać go mając klucz aktywacyjny?

Na tym forum nikt nie poda Ci linka, nie ma legalnych źródeł z Win 7 PL do pobrania w sieci (wyłączając MSDNAA, TechNet i inne projekty samego MS), pogadaj z kumplami, może ktoś ma oryginalne DVD to ci pożyczy.

… pod warunkiem wszak, że:

a) nie wykorzystujemy oprogramowania do celów komercyjnych

b) nie wolno wykorzystywać go jako podstawy do zakupu wersji upgrade

c) (najbardziej istotne w tym temacie) - po zakończeniu studiów (czyt. po zamknięciu konta MSDNAA) nie wolno instalować programów ponownie, co oznacza nie mniej nie więcej że:

  • jeśli masz zamknięte konto, i nie wykonałeś kopii zapasowej w postaci obrazu dysku z zainstalowanym systemem, a także jeśli zapragnąłeś przenieść (zainstalować) oprogramowanie na inny komputer - to legalnie (w zgodzie z licencją) już tego nie zrobisz.

Korzystać z zainstalowanego systemu owszem możesz, jednak nie wolno ci go ponownie instalować. Przeczytaj dokładnie warunki licencyjne:

źródło:

http://www.microsoft.com/poland/edukacja/faq.aspx