Windows 7 RC, a Photoshop Element 2.0, CS

Witam

Zainstalowałem Windows 7 RC wersja 7100, pobrana z MS. Mam też oryginalnego Photoshopa Elementa 2.0, i korzystam z triali Photoshopa 7, 8(CS), 9(CS2) przy każdej instalka następuje prawidłowo, a przy uruchomieniu wszystkich wymienionych pojawia się takie komunikat:

Zaznaczam że korzystałem z opcji kompatybilności i uruchamiania w trybie Administratora. Seven tak bardzo mi się podoba, bo aż żal mi będzie się przenosić dla Programu graficznego, gdyż GIMP nie za bardzo mi podchodzi do starego Windowsa XP.

Z tego co zrozumiałem, to jest brak wolnej pamięci wirtualnej - ale ja nic nie zmieniałem, a na dysku C mam jeszcze 30gb wolnego miejsca…

Pomóżcie!

z góry dziękuje

photoblad.jpg

Hej,

Faktycznie jest to problem z pamięcią wirtualną w Windows’ie. Spróbuj może ręcznie zwiększyć plik wymiany - Panel Sterowania -> System -> Zaawansowane ustawienia systemu -> zakładka Zaawansowane -> grupa Wydajność -> Ustawienia -> zakładka Zaawansowane -> Zmień. Odznaczasz automatyczne zarządzanie plikiem stronicowania i zaznaczasz rozmiar niestandardowy. W maksymalnym podajesz rozmiar obecny powiększony o jakieś 50%. Następnie restart kompa i sprawdzania, czy jest poprawa. A swoją drogą - ile masz RAM’u w kompie??

Pozdrawiam,

Dimatheus

witam!

zapomniałem napisać jak to zrobiłem.

faktycznie pobawiłem się z plikiem wymiany

wejściowy ustawiłem 1.5 x ilość ramu, a wyjściowy 3x ilość ramu i wszystko znakomicie działa :slight_smile:

dzięki za odzew!

Hej,

Nie do końca rozumiem - czego zapomniałeś napisać??

Czyli programy uruchamiają się i problem rozwiązany??

Pozdrawiam,

Dimatheus