Windows 7 rc build 7100 już dostepny w sieci

Ma ktoś z Was?

Chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy od użytkowników którzy mogą ewentualnie posiadać ową wersje przy konfiguracji (w zakresie procka) athlon x2 4400 bądź zbliżonej.

W Viscie (z tym prockiem) gdy poruszalem kursorem w kółko to mi roslo użycie procka do 100 procent co objawiało się np. klatkowaniem filmów itd.

Chciałbym wiedzieć jak sytuacja z tym prockiem ma sie na siódemce.

Od razu dodam iż kwestia braku ramu odpada bo przy 2GB jak i przy 4GB problem pozostawał.

procesor nie nadążał za kursorem ? nie jest to w żaden sposób możliwe, twój problem ma zupełnie inne podłoże, myślę że powinieneś zacząć od skanowania na wirusy, robaki itp

Niestety mam chyba za słabego procka bo też pomyślałem o obecności szkodnikow, a gdy niczego nie znalazłem posunąłem się do reinstalacji systemu i gdy na czystym w zasadzie, wszedłem na youtube lub odpaliłem jakiś film z dysku problem ponownie występował.

U mnie na Athlonie 3500+ na jądrze Venice, Vista chodzila miodzio, a ten problem ktory u ciebie byl nie wystepowal, mialem jedynie wolny start poniewaz mialem duzo syfu na autostarcie.

Nazwa kodowa mojego to Brisbane…

Ten program od microsoftu który doradzał wersje visty optymalną dla kompa zaproponowal mi wersje Basic.

Sam procek też miał jakąś niską note w indeksie wydajności (ale już na Business - nie mam licencji na basic)

Ciekaw jestem jak to będzie z siódemką.

W sumie xp mi w zupełności wystarcza i pewnie na długo tak pozostanie ale dowiedzieć się jak by siódemka dogadywała się z moim prockiem też bym chciał.

Najlepiej nie instalując systemu wyłącznie po to.

Także gdyby ktoś testował siódemke na powyższym procku, bardzo bym prosił o informacje.

To nie jest wina procka. Poprosty musisz zainstalować najnowsze stery do karty graficznej. Problem powinien zniknąć.

Sterowniki miałem najnowsze. Ściągłem je przed zainstalowaniem visty.

Karta graficzna to G-force 8500 Gt.

Stery do płyty msi k9n neo v3 też były aktualne.

a próbowałes obniżyc częstotliwość reagowania myszy? (obnizyc mhz) ?