Windows 7 RC + sterowniki [hp psc 1310]

Mam Windows 7 RC, ale niestety po formacie komputera Windows Update nie potrafi znaleźć sterownika. Na stronie HP znalazłem całe oprogramowanie które ma około 200MB [niestety ale przy moim łączu pobierałbym to do jutro i jeszcze parę godzin].

Czy ktoś posiada również tą drukarkę i mógłby mi wysłać sterownik który znajduje się zapewne w tym folderze: C:\Windows\SoftwareDistribution\Download, tylko dokładnie nie wiem jaka nazwa jest tego sterownika.

Jeśli możecie podać jakąś inną opcję skąd będę mógł ściągnąć sam sterownik, bez oprogramowania HP to będę wdzięczny :wink:

Start - Urządzenia i Drukarki - Dodaj Drukarkę - Dodaj Drukarkę Lokalną - wybierz port - a następnie naciśnij przycisk Windows Update (zostanie zaktualizowana lista sterowników) - pozostaje odszukać i wybrać HP PSC 1310 Series :slight_smile:

http://img186.imageshack.us/img186/6263/25573232.jpg

Na screenie jest ona tuż pod PSC 1300 series.

Pozdrawiam

Tak tylko że u mnie wyświetla się komunikat:

31128919.th.jpg

Dziwne jest to że tylko w przypadku pobierania sterowników. Z czego nie było na początku problemu z sterownikami do karty graficznej i do sieci LAN. :?

Być może, lecz problem mam od kilku dni :? Inne sterowniki pobrane bez problemu :wink: Dziękuję za pomoc

Pozostaje jeszcze jedno wyjście: kontakt z działem wsparcia HP (email lub czat) opisanie problemu wraz z informacją, że sterowniki są na serwerach M$. Może podeślą.

Pozdrawiam

mam ten sam problem z zainstalowaniem sterowników do hp psc 1310 series (dokładnie o chodzi o 1315 z tej serii), a w Windows Update jeszcze nie ma sterowników na windows 7 to tego sprzętu.

do tej drukarki chce połączyć się przez sieć, bo jest ona udostępniona na innym komputerze na którym są zainstalowane stery do tej drukarki.