Windows 7 RC - wyłączanie komputera co 2h

Witam.

dzisiaj pokazuje komunikat ze za 8 godz wygaśnie.

obrazek

http://www.grzegorz0plonka.republika.pl/niesety.PNG

Próbowałem innego key ale nie pomogło.

Jak to rozwiązać problem?

To jest normalne, wersja RC od dziś zaczyna się restartować co 2h, jedyne wyjście to zakup pełnej oryginalnej wersji, zrób backup danych na innej partycji, systemową sformatuj i postaw tam nowy pełny system. Nic innego z tym nie zrobisz.

To nie w kluczu siedzi ale w samym systemie i zmiana klucza nie pomoże. Wystarczy przeczytać to co w tym komunikacie jest napisane i się dostosować :wink:

Niesety nie chcę mi się zanistalować na nowo. Bo ja i brat ma bardzo duzo zanistalowany programy i nie ma miejsca wolnego dysku. tylko musiałem stracic dane.

Dodane 01.03.2010 (Pn) 17:55

Czy jest mozliwe rozwiazac problem bez formatowanie?

nauczmy się dobrze pisać… nic nie zrobisz z tym. wyłącznie format i nowy system (najlepiej oryginalny). Masz wersję testową, która wygasa, i chciał nie chciał musisz ją zmienić

Grzesiu po prostu tak pisze:http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=6&t=374148.

No dobra niesety nierozsądna firma microsoft i jestem zmuszony formatowanie. Dzięki za odpowiedzi.

Tylko że sformatowanie i instalacja tego samego systemu, mam na myśli RC, nic Ci nie da, nadal będzie się restartował co 2h, żeby wszystko było OK musisz zainstalować inny, pełny system (nie wersję testową).

Można jeszcze ściągnąć 90-dniowego triala edycji Enterprise (http://technet.microsoft.com/en-us/eval … 42495.aspx, na tej stronie trzeba później zaznaczyć opcję IT Manager - nie inną). A później przedłużyć go trzykrotnie za pomocą komendy slmgr -rearm.

To wiem tylko i musiałem bez przerwy od nowo zanistalowanie.

grzegorz0plonka , życie jest brutalne. Nie pozostaje nic innego jak przyzwyczaić się lub kupić.

Kol. Moderator jest uprzejmy żartować.

Życie jest brutalne bo za Windowsa zapłacić trzeba? :o . Życie jest piękne tylko czasem… Pozdrawiam.

w wersji Release Candidate po pewnym czasie jest zegarowe ograniczenie do 2 godzin… chyba od lutego 2010 czy coś takiego a RC zostanie finalnie dezaktywowane we wrześniu chyba

Ja już konktatowałem czat microsoftu i okazuję ze mam problem kwotą zakupem. Bo mój brat też zanistalował windows 7.

Jak kupie 2 licencji to kosztuje tysiąc złoty.

Masz jakie pomysł zakupem windowsem?

No niestety Microsoft Ceni sobie swoje produkty, bardzo nie ładnie z ich strony… A pan Gates jest dobrym biznesmenem

Moderator ma racje.

Dodane 02.03.2010 (Wt) 18:19

Nie wiem

Bo jedna licencji kosztuje około 500 zł.

2x500=1000 zł

Dołóż i kup BOX’a :wink:

Albo Linux…

Moderator ma racje.

Grzesiu a ty ironii nie czaisz #-o ?. Ja bym w życiu zresztą nie powiedział że MOD nie ma racji :slight_smile: . Zasada jest prosta, chcesz mieć musisz kupić i basta. Cena to temat na inną dyskusję. I tak pewnie zaraz OT będzie :x .

Bo jest nierozsadna firma microsoft i muszę dużo wydac kwotą.

Dodane 02.03.2010 (Wt) 20:08

Czy jest takiego licencję grupową windows 7?

Jest, ale na dwa PC niezbyt się opłaca.

Chyba że mam nieświeże info, to karcić!