Windows 7 - Realtek Ethernet drivers (VirtualBox)

witam,

Wgrałem winde 7 beta 7000 na wirtualnej maszynie i brakuje mi tylko sterowników do karty sieciowej…

Pokazuje mi jeszcze brak sterowników do - Base System Device.

Czy ktoś zmagał się z tym już ?

p.s.

Próbowałem już sterowników z visty i xp, setup’em i bezpośrednio, nadal nic, dlatego zwracam się tu do Was :slight_smile:

Jeśli to virtualbox to ustaw kartę sieciową na intela, zadziała na pewno.

Pozdrawiam

v4pilot

Dzięki wielkie :slight_smile:

Witaj to nie możliwe by windows7 o kompilacji7000 nie wykrył sterowników kart sieciowych i kart dzwiękowych zarówno powinieneś wiedzieć że windows 7 jest na bazie visty i wszystkie instalowanie programów odbywa się w taki sposób iż wchodzisz w dowolny sterownik do instalacji+właściwości+zgodność+ odznaczasz w okienku zgodność i zaznaczasz opis windows vista to tyke jęśli coś pomogłem pozdrawiam i życze zajefajnej zabawy z windows 7 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Na wirtualnej maszynie nie chciał złapać sterowników do realtek’a, intela ma wbudowanego więc skoro jest możliwość wybrania sobie producenta karty sieciowej to po co sobie utrudniać.

W sprawie Base System Device - powinno pomóc oprogramowanie Virtualbox additions, niestety wywala błąd że jest niezgodne z Windows 7. Mi udało się ręcznie zainstalować z tego pakietu jedynie kartę graficzną.

Sprawdzałem tez VMware server - wydaje się być lepszym rozwiązaniem

v4pilot