Windows 7 reinstalacja

Witam

Nie dawno kupiłem laptopa z 7-mką Dostałem go bez płyty wiadomo taka umowa z MS.

Chciałem przeinstalować system,żeby podzielić dysk na partycje i mieć zabezpieczenie wiadomo booo to Windows jest… :x

Skąd mogę wziąć Windowsa 7Home Premium (64bit)…?

z góry dzięki

Ewentualnie pożyczyć płytkę od znajomego - musi to być taka sama wersja systemu czyli w twoim wypadku Windows 7 Home Premium x64 OEM i podczas instalacji i przeprowadzania aktywacji podaj swój klucz, umieszczony na certyfikacie autentyczności, umieszczony pod spodem laptopa.

Ponadto, spróbuj podziału dysku na partycję z poziomu Windows 7, system stwarza takie możliwości, bądź użyj do tego odpowiednich programów, które znajdziesz nawet tu na vortalu.

Zupełnie nic nie dostałeś? Normą są przecież ukryte partycje z systemem do przywrócenia stanu fabrycznego.

Dokładnie zapewne masz ukrytą partycją z systemem. Sprawdź czy nie masz zainstalowanego jakiegoś oprogramowania recovery lub czy podczas rozruchu komputera nie pojawia się jakieś info na temat klawisza uruchamiającego recovery.

Witam.

Można też zapytać sprzedawcę albo producenta o możliwość dostarczenia przez niego wersji systemu na płycie.

W jednym z przypadków mój znajomy dzwonił na infolinię - tam pracownik pomagał mu przywrócić partycję z obrazem (dodam, że na początku powinna być zrobiona kopia systemu z tej partycji), później gdy to nie przyniosło efektu była zamówiona i wysłana do niego płyta z systemem.