Windows 7 reset sterowników

Witam,

mam problem po zmianie pamięci ( poprzednia powodowała BSOD ), Windows się uruchamia lecz na ekranie logowania gdzie widać użytkowników przywiesza się ( chyba ). Bo ani mysz ani klawiatura też nie działa.

Chciałem zrobić tak by wykasować wszystkie sterowniki by Windows zachował się jak po instalacji. Bo chyba któryś z sterowników przywiesza system. 

I moje pytanie jest takie jak tego dokonać. Gdyż ani w trybie awaryjnym ani w normalnym nie można się zalogować bo system się wiesza …

System to Windows 7 32 bit Home Premium.

Jest sposób by wymusić na Windowsie ponowne wyszukiwanie sprzętu i jego instalacje. ?? 

W Windows 7 nie odświeżysz systemu( to tylko 8 i późniejsze), pozostaje Ci tylko reinstalacja, ale jak w trybie awaryjnym nie uruchamia się to pamięć nie współpracuje. Jak masz dwie kości to włóż 1 i spróbuj.

Ze sprzętem jest teraz wszystko ok. 

W biosie mysz i klawiatura działa. Podobnie jak odpalę instalator to wszystko śmiga. Jednak przy uruchamianiu wszystko jest ok do momentu pokazania się ekranu logowania. W momencie jak się pokaże komp się chyba zawiesza … działa jedynie przycisk power który wstrzymuje Windowsa…

I mam wrażenie że coś z którymś ze sterowników jakie się ładuja jest coś nie tak. Więc szukam mozliwości by wyłączyć wszystko co się wczytuje bo odpalić windę i od nowa wymusić instalacje sterów. jednak nie mam koncepcji jak to zrobić OFFLINE na Windowsie…

A skąd masz wrażenie, że to sterownik jest winny??

No tak przypuszczam. Może to być również jakiś plik Windowsa … Jednak sfc i chdsk nie wykazują niczego …