Windows 7 service pack 1 problem

(lamiinate) #1

Witam mam problem, chciałem zainstalowac team speaka 3 i wyskakuje mi komunikat Windows 7 service pack 1 is required skąd to moge pobrać i ile to waży, czy na plyte trzeba wypalać ? dodam ze mam 64 bit

(pocolog) #2

Najnowsze aktualizacje krytyczne oraz aktualizacje
zabezpieczeń można uzyskać za pomocą funkcji Aktualizacje automatyczne.
Aby włączyć funkcję Aktualizacje automatyczne:

1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.W zależności od używanego widoku Panelu sterowania (widok
    klasyczny lub widok kategorii), wykonaj jedną z następujących czynności:
  2. Kliknij aplet System, a następnie kliknij kartę Aktualizacje automatyczne tab.Kliknij aplet Wydajność i konserwacja, kliknij aplet System, a następnie kliknij kartę Aktualizacje automatyczne.
  3. Kliknij odpowiednią opcję. Upewnij się, że funkcja Aktualizacje automatyczne nie jest wyłączona.

(lamiinate) #3

mogł byś bardziej sensownie to wytłumaczyć ?

(pocolog) #4

To jest zacytowana instrukcja ze strony Microsoft. Musisz włączyć w systemie aktualizacje, jeśli go nie masz (service packa) to znaczy, że aktualizacje sam wyłączyłeś, teraz ten proces musisz odwrócić ;). Pierwszy service pack pobierze się automatycznie razem ze wszystkimi innymi aktualizacjami.
Masz wszystko opisane krok po kroku, nie potrafię jeszcze prościej tego wytłumaczyć.

(lamiinate) #5

ale mam taki problem ze jak daje żeby mi pokazało jakie aktualizacje przebiegną to nie ma tam service paca :stuck_out_tongue: i jak mam to “odwrócić”?

(pocolog) #6

Zainstaluj wszystkie aktualizacje jakie są dostępne dla systemu. One tam nie są dla hecy. Może po instalacji którejś z nich będzie możliwe wyszukanie i instalacja tego service packa.

(lamiinate) #7

aktualizacje głownie są do frameworka

(Veers) #8

Skoro jednak “aktualizacje są tylko do frameworka” - to albo masz system w wersji Pirated Edition, albo masz coś namieszane w samym systemie.

(pocolog) #9

Nie chciałem podawać takich oczywistych linków, licząc na skruchę autora :wink:

(lamiinate) #10

sprawdze, dzięki wam obu :slight_smile: temat nie do zamknięcia bo jeszce nie wiem jak to będzie xd

(lamiinate) #11

gdy instaluje to pisze ze się nie powiodlo :frowning:

(rgabrysiak) #12

Nie masz żadnego kodu błędu?

(Bogdan_G) #13

Service pack 1 można pobrać z MS. Właśnie wrzuciłem linki, ale jakaś amba zmieniła.
Sam pobierałem.
Można pobrać z DP z linków bezpośrednich: http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-Service-Pack-1,Program,Windows,22012.html