Windows 7 service pack 1 problem

Witam mam problem, chciałem zainstalowac team speaka 3 i wyskakuje mi komunikat Windows 7 service pack 1 is required skąd to moge pobrać i ile to waży, czy na plyte trzeba wypalać ? dodam ze mam 64 bit

Najnowsze aktualizacje krytyczne oraz aktualizacje
zabezpieczeń można uzyskać za pomocą funkcji Aktualizacje automatyczne.
Aby włączyć funkcję Aktualizacje automatyczne:

  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.W zależności od używanego widoku Panelu sterowania (widok
    klasyczny lub widok kategorii), wykonaj jedną z następujących czynności:
  2. Kliknij aplet System, a następnie kliknij kartę Aktualizacje automatyczne tab.Kliknij aplet Wydajność i konserwacja, kliknij aplet System, a następnie kliknij kartę Aktualizacje automatyczne.
  3. Kliknij odpowiednią opcję. Upewnij się, że funkcja Aktualizacje automatyczne nie jest wyłączona.

mogł byś bardziej sensownie to wytłumaczyć ?

To jest zacytowana instrukcja ze strony Microsoft. Musisz włączyć w systemie aktualizacje, jeśli go nie masz (service packa) to znaczy, że aktualizacje sam wyłączyłeś, teraz ten proces musisz odwrócić ;). Pierwszy service pack pobierze się automatycznie razem ze wszystkimi innymi aktualizacjami.
Masz wszystko opisane krok po kroku, nie potrafię jeszcze prościej tego wytłumaczyć.

ale mam taki problem ze jak daje żeby mi pokazało jakie aktualizacje przebiegną to nie ma tam service paca :stuck_out_tongue: i jak mam to “odwrócić”?

Zainstaluj wszystkie aktualizacje jakie są dostępne dla systemu. One tam nie są dla hecy. Może po instalacji którejś z nich będzie możliwe wyszukanie i instalacja tego service packa.

aktualizacje głownie są do frameworka

Skoro jednak “aktualizacje są tylko do frameworka” - to albo masz system w wersji Pirated Edition, albo masz coś namieszane w samym systemie.

1 polubienie

Nie chciałem podawać takich oczywistych linków, licząc na skruchę autora :wink:

sprawdze, dzięki wam obu :slight_smile: temat nie do zamknięcia bo jeszce nie wiem jak to będzie xd

gdy instaluje to pisze ze się nie powiodlo :frowning:

Nie masz żadnego kodu błędu?

Service pack 1 można pobrać z MS. Właśnie wrzuciłem linki, ale jakaś amba zmieniła.
Sam pobierałem.
Można pobrać z DP z linków bezpośrednich: http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-Service-Pack-1,Program,Windows,22012.html