Windows 7 Starter - spolszczenie

Witajcie

Co prawda na forum jest sporo tematów dotyczących polonizacji Win 7, ale nie znalazłem nic (być może jednak coś jest) odnośnie polonizacji Windowsa 7, ale w wersji Starter.

No właśnie, czy jest zatem możliwość spolonizowania tej wersji systemu?

Ściągnąłem paczkę językową do Professional, ale zaraz po wypakowaniu jej zostaje ona usunięta. Prawdopodobnie, po wypakowaniu sprawdzana jest wersja systemu i jeśli paczka i system nie współgrają to jest ona od razu usuwana.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam: Fixxxer

łatka polonizacyjna dotyczy bodajże tylko w7 ultimate

W najwyższej wersji windows 7 pakiet z językiem polskim można ściągnąć wraz z innymi updatami. Z tego co wiem, MS nie przewidział tego dla innych wersji systemu.

W wersji np. Professional spolszczenie też da się zainstalować poprzez narzędzie DISM, więc nie jest to tylko zaleta wersji Ultimate. Być może ta metoda działa także w niższych wersjach.

Mam pytanie do autora tematu, skąd masz wersję Starter, osobiście nie widziałem jescze żadnego sprzętu z tą wersją systemu?

a czy jest to zgodne z licencją

Czy to jest działanie zgodne z licencją, nie wiem. Uważam jednak że wgranie paczki językowej do systemu nie powinno być traktowane jako coś niezgodnego z licencją chyba że występują w niej jednoznaczne zapisy zakazujące tego typu działania.