Windows 7 starter -zbyt małej ilości pamięci

(M0r10) #1

Witam,

Moja koleżanka ma notebooka Acer Aspiro( Intel Atom N2600 1.6 GHZ 1MB L2 cache; 1GB DDR3; 320GB HDD) z systemem Windows 7 starter. Od jakiegoś czasu występują na nim następujące problemy:

1) Każdorazowo przed ekranem logowania, pojawia się sprawdzanie spójności danych przez CHKDSK, naprawia jakieś błędy ale pisze również że brak jednego woluminu;

2)Pojawia się komunikat o zbyt małej ilości pamięci po czym system proponuje aby zamknąć określone programy najczęściej : internet explorer i Internet Manager

3)Jeżeli nie zamknie się internet explorera ekran robi się ciemny i komputer przestaje reagować ale nadal działa

4)Patrzyłem w menadżerze zadań i rzeczywiście zużycie pamięci fizycznej 93%, pamięci przeznaczonej na pliki stronicowania 0, ale dysk c jest zapełniony w tylko ok 30%.

Niestety nie mogę wrzucić raportów ale proszę o poradę co to może być i czy konieczne jest odwiedzenie specjalisty. Z góry dziękuję.

(MrBeckham666) #2

musisz ustawić pliki stronicowania na jedną wartość dodatkowo proponuje podpiąć penndrive i uruchomić funkcje ready boost.

co do przegladarki to firefox żuzywa mało pamięci;]

jak by pan nie dał rady to pisać na GG 3064787;]

Pozdrawiam.

(M0r10) #3

Dzięki śliczne przekaże to koleżance.