Windows 7 starter zmiana języka

Witam! Mam pytanie czy da się zmienić w windows 7 starter język z systemowego angielskiego na polski.W aktualizacjach nie ma pakietów językowych. Na stronie windows niby pisze że nie ma pakietów językowych ale może jest jakiś legalny sposób. Mam netbooka firmowego więc nie chce mieć problemów.

Z tego co wiem nie ma legalnego sposoby.

Język można zmienić tylko w najbogatszej wersji Ultimate.

Mniej “oficjalne” sposoby to temat na inną rozmowę.

spróbuj porozmawiać z producentem netbooka czy nie dało by się jakoś to załatwić ewentualnie zostaje ci pożyczenie bądź ściągniecie obraz płyt win 7 starter PL “krążącego po sieci”

netbooki nie posiadasz napędu wiec trzeba będzie narzędziem Windows 7 USB DVD Download Tool utworzyć dysk starowny na Pendrivie, System bez problemu powinien się aktywować

Mozna zmienic ale tylko przy zakupie w skplepie. Sklep powinien zmenic jezyk tu chodzi o licencje i nie powinno byc na niej nadrukowane ENG. Jesli nei ma mozesz klocic sie o zmiane.

Jesli juz kupiony jako z drugiej reki to znikome szanse… Instalacja tylko i wylacznie na nowo wersji 7starter PL.

Jesli nowy kupowany w BestBuy to oni zmieniaja na PLza doplata oczywiscie :stuck_out_tongue: