Windows 7 status 0xc0000098

Pomocy miałem windows xp ale zachciało mi sie windows 7 i go zainstalowałem wszystko ładnie ale gdy go włączyłem następny raz wyskoczył mi komunikat windows failed to start A recent hardware or software change might be the cause .To fix the problem

1Insewrt your windows installation discand restart your computer

2choos your language setting and then click next

3 click repair your computer

If you do not have this disk contact your system administrator or computer manufacturer for assistance

file\boot\bcd

status 0xc0000098

info this windows boot configuration data file does not contain a valid os entry

I ustawiłem w biosie żeby czytał mi pierw płyte i czyta ale po chwili znowu to wyskakuje i tak w kółko .Co mam robić

epiotrek1987 , proszę poprawić wiadomość. Konkretny temat oraz poprawna pisownia, uwzględniająca interpunkcję. Używasz opcji EDYTUJ

Jakoś dziwnym trafem - w ciągu ostatniego tygodnia, miałem styczność z czterema podobnymi przypadkami, i to co je łączyło poza komunikatem, to pochodzenie instalatora systemu… Czyżby jakość torrentów sięgnęła dna ?

i co ja mam teraz zrobić ?? Da się jakoś zrobić format albo zainstalować inne oprogramowanie czy istnieje jakieś rozwiązanie ??