Windows 7 sterowniki do chipsetu nForce 560

Witam,

Dziś ma przyjść mój Windows 7 Pro x64 i zacząłem brać się za pobieranie sterów pod niego i niestety ani na stronie ASUSa, ani nVidi nie ma sterowników dla nForce’a 560 (płyta główna M2N-SLI) pod ten system. Pod Windowsem XP bez tych sterowników nie mam połączeń sieciowych (jestem w sieci LAN), nie wiem jak to będzie wyglądało na siódemce, możliwe że ma wbudowane sterowniki do Ethernetu albo stery do Visty x64 będą pasować, ale nie chce bez tej wiedzy “ryzykować” instalacji.

Jak sam wyżej napisałeś: “Stery są wbudowane w Windows 7”.

A tak na przyszlość do pobierania sterowników polecam Driver Genius Professional 2009 9.0.0.186 http://www.programosy.pl/program,driver-genius.html

sam znajduje, pobiera potrzebne sterowniki oraz pilnuje aby zawsze były aktualne.

Dzięki za odpowiedź.

A tak przy okazji tego programu, ten trial ma jakieś ograniczenia, czy przez okres próbny posiada wszystkie funkcje?

Niestety trial ma dość spore ograniczenia. Pod uwagę raczej można brać pełną wersję. Trial służyć może do robienia beckup’ow i chyba nic poza tym.

Można zaryzykować instalację, tylko od razu nie aktywować, dopiero w tedy, kiedy wszystko będzie w porządku.