Windows 7 sterowniki HP Deskjet F4180

(Damian Druzkowski) #1

Witam poszukuje oprogramowania do urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet F4180 dla WINDOWS 7

(Roman Atka) #2

Zainstaluj te http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=2093&lc=pl&dlc=pl&cc=pl&product=3177566〈=pl#

(Damian Druzkowski) #3

tylko ze te sterowniki niedziałają na WINDOWS 7

(Kamil1515) #4

też mam problem ze sterownikami do HP Deskjet -a tylko że F2180

naszczęśie drukować mogę bez nich tylko niemam tych bajerów co daje sterownik - poziomu tuszu, czyszczenie głowic i inne tam pierdoły

(system) #5

mi system sam sciągnoł stery do hp 3100 photosmart jak dobrze poszukasz to te funkcje tez znajdziesz

(system) #6

Sam mam ten problem, właśnie przeszedłem na Windows 7. Sterowniki od HP: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... ct=3177566 myślę, że powinny działać, w końcu są oficjalne od dostawcy produktu, wraz z całym oprogramowaniem i bajerami... :slight_smile: Instaluje.

edit

Kurcze wszystko cacy tyle, że skaner coś szwankuje. Podczas uruchamiania softu do skanowania program zawiesza się i koniec. :confused: "Program przestał działać... bla bla bla"

(Mlynek) #7

Ja podczas instalacji tych sterowników mam blue screena i wyłącza się dysk twardy. Mam Win7. Ma ktoś rozwiązanie. Chyba będę zmuszony wrócić do XP, myślałem że siódemka jest stabilna a ty wszystko po staremu :frowning:

(Ataserwis) #8

nieaktualne

(system) #9

Co do drukarki to obszedłem problem ze skanerem. Program jednak jak nie działał dalej nie działa, chyba spróbuje zainstalowac angielskie oprogramowanie tak jak radzi aTaSerwis.

Oto co zrobiłem: Start >> Urządzenia i drukarki >> HP Deskjet F4100 series >> Skanuj dokument lub zdjęcie - właściwie to do wyboru mamy tutaj wszystkie te opcje, które dostępne są normalnie poprzez program do skanowania (rozdzielczość w dpi, obcinanie skanu, obrót, kolor/czerń-biel, format do jakiego będą zapisywane skany, jasność, kontrast), więc program HP do skanowania nie jest już nawet mi więcej potrzebny.

(Kbruhnke) #10

Witam. poczytałem wszystkie wypowiedzi i przetestowałem ponieważ tez nie mogłem na 7 uruchomić tego urządzenia. Zrobiłem tak z windowsa zainstalowałem na piechotę sterowniki te co ma w sobie potem wspomogłem sie płytką od urzadzenia i już wszystko tak w miare działało (stworzyły się dwa urzadzenia skaner i drukarka) nastepnie uruchomiłem sterowniki ze strony producenta (ten ok 250MB) i wszystko się wgrało pozytywnie. Wszystko chodzi tak jak należy skaner i drukarka są jednym urządzeniem drukowanie saknowanie jako obraz i do pliku tekstowego nawet szata graficzna jest sympatyczniejsza :slight_smile: wiem że to trochę zabawy ale efekt osiągnięty w 100%. Nawet udostepnienie drukarki to pestka na 7, vista coś nie chciała przepuścić. Także spróbujcie tej metody, poświęciłem na to cały dzień ale co zrobić...

(Keep Smiling) #11

Przeczytałam wszystkie posty i niewiele z nich zrozumiałam :-/

Ponieważ drukarka podłącza się przez USB komp ją widzi. Weszłam więc w Starcie w "Drukarki i faksy" i wybrałam swoją.

Potem wybrałam "Uzyskaj pomoc dla swojej drukarki za pomocą HP Total Care".

Przekierowało mnie na odpowiednią stronę HP. Tam wybrałam swój system operacyjny, pobrałam i zainstalowałam odpowiednie sterowniki.

Na razie wszystko działa-i wygląda jak w starej wersji systemu-więc wiem co i gdzie.

Zajęło mi to 15 min. Zachęcam do spróbowania w ten sposób.