Windows 7 stradznie długie uruchamianie

Mam Windows 7 Home Premium x64

Gdy uruchamiam system to “czekaj” wyświetla się aż półtorej minuty.Poźniej “Zapraszamy” przez minutę , czarny ekran 15 sec. Mam już pulpit ale mam takie lagi że wole nawet nie ruszać myszką, po jakiś 1 minucie wszystko się rozkręca i jest ok. Używalem mnóstwo programów np ccleaner, naprwade mnóstwo.Pomożecie mi?

No to użyj jeszcze: http://www.dobreprogramy.pl/Puran-Defrag,Program,Windows,31254.html Po zainstalowaniu i uruchomieniu wybierz przycisk “Boot Time Defrag” a następnie pozycję “Restart-Defrag-Restart+Full Disk Check” i zrestartuj komputer. Poczekaj cierpliwie na koniec operacji i pojawienie się Pulpitu.

Pobierz avg PC TuneUp i uruchom konserwacje systemu.

Windows 7> Otworz centrum akcji> Wydajność>

 

Wybiesz poprawki, które zmniejszaja opóznienie uruchamiania komputera lub automatycznie:

 

Zaznacz: Skonfiguruj programy startowe w celu ulepszenia wydajności

Djzon,karolo.2000 już to robiłem ,a porajdzięki za rade spróbuje

Jeżeli dalej będzie tak samo -uruchom- CrystalDiskInfo- zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) pokaż  okno z programu wszystkie parametry.

Aby przyspieszyć uruchamianie, możesz wyłączyć niektóre programy z autostartu. Dla pewności przeskanuj komputer w poszukiwaniu zagrożeń za pomocą Malwarebytes Anti-Malware. Nie musi być to tylko wina dysku, lecz wirusa, który uruchamia się wraz z systemem.