Windows 7 strasznie zamula

Witam posiadam LENOVO B50 winows7 home premium i problem jest taki iż od jakiego czasu strasznie zaczął mulic. Uruchomiłem sobie zegar procesora na pulpicie i od momentu włączenia go zegar skacze od 90 do 100. Z biegiem czasu zauważyłem ze Chrome również muli strasznie ściągnąłem wiec Mozille lecz problem ten sam długi czas oczekiwania na otwarcie się kart. Skanowałem Avastem darmowym Kaspersky skaner oraz czyściłem rejestr CCleanerem. Po skoczeniu używania chrome postanowiłem przyjrzeć się menadżerowi zadań z pozycji procesów znalazlem chrome.exe dość sporo obciążał wiec postanowiłem zamknąć drzewo procesów. Nic nie pomaga dlatego szukam pomocy na forum.

Poczytaj:

https://forum.dobreprogramy.pl/t/411525/1?source_topic_id=513126

 

Sprawdź też stan dysku używając CrystalDiskInfo.

[Prośba o skan FSRT i Addition za 3 2 1].

Zrób ten skan i wrzuć logi na wklej.pl (bo nie wiem czemu ale chyba ludzie na tym forum boją się ściągnąć plik .txt). Jeszcze przed tym jednak przeskanuj komputer ADWCleanerem i CCleanerem, możesz też użyć Malwarebytes Anti Malware. Poza tym, sprawdź też czy ten laptop się nie przegrzewa, to może być przyczyna powolnego działania.

Tak poza tym, do czego używasz tego laptopa? Jakie są jego specyfikacje techniczne?

Jak zostanie ci tylko opcja instalacji czystego Windowsa, to jeśli korzystasz z laptopa tylko do przeglądania internetu, wysyłania maili i rozmów na Skype (oraz do grania w gry jak Minecraft, CS i do korzystania z jakichś emulatorów) możesz pomyśleć o zmianie systemu na Linuxa. Nie jest taki trudny na jakiego się wydaje (a zwłaszcza dystrybucje takie jak Ubuntu albo Xubuntu).

Ok temat do zamkniecia MBAM przeskanowac nic nie znalazl. Zrobilem CHKDSK skan i komputer smiga nie tnie i wgl