Windows 7 "Trwa wyszukiwanie aktualizacji"

Witam. Wczoraj zrobiłem format windows 7 hp wgrałem sp1 i od tamtego czasu nie chcą się wyszukiwać aktualizacje Proces zatrzymuje się na Trwa wyszukiwanie aktualizacji i tak ciągle proszę o szybką pomoc

Siemka :slight_smile: zostaw na " trwa wyszukiwanie " trochę poczekasz na aktualizacje ale się doczekasz troszkę to trwa.

To wina Microszrotu,robią wszystko aby użytkownicy instalowali to dziadostwo W10,dlatego te utrudnienia większość nie chce tego chłamu W10 więc Microszrot robi wszystko aby wywieść presje na użytkownikach :slight_smile:

 

 

Znany ostatnio problem i nie tylko pod 7. Użyj tego programiku http://www.dobreprogramy.pl/WSUS-Offline-Update,Program,Windows,23429.html pobiera w trymiga (zależnie od łącza) pobierałem przedwczoraj nim właśnie i nie było problemów w sytuacji kiedy system Windows szukał i szukał i szukał i tyle. Potem zaktualizujesz z obrazu i spoko. Gdybyś  miał problem z konfiguracją, to napisz zapodam Ci jakiś link gdzie jest przystępnie opisana .

Miałem on pobiera w formacie .cab i sie nie da tego zainstalować

podał bys tę konfiguracje

Musisz się uzbroić w cierpliwość.10 dni temu instalowałem W7 coś koło 17 i aktualizacje pobrał dopiero rano ,ponad 217 poprawek.

Zaznacz "Create ISO (image(s)… i utworzy obraz.

Tu masz komplet info http://szulcu.net/2016/01/wsus-offline-update-automatyzujemy-pobieranie-i-instalowanie-poprawek/