Windows 7 ucina filmy

Mam Win7 64-bit, WMP nie chce odtwarzać części filmów AVI. Instalowałam kodeki - rozpoczęłam od XVid, potem K-Lite 64 bit i zabawę zakończyłam z CCCP - nic - WMP nie współpracuje.Po zainstalowaniu najwygodniejszego odtwarzacza (PotPlayer) okazało się, że odtwarza, ale… nie całe filmy. Na odcinek 41 minut odtwarza 21, albo 28 minut. Dzisiaj wymieniłam HDD i po zainstalowaniu czystego systemu - sytuacja identyczna. WMP nie odtwarza nowo ściągniętych odcinków serialu, stare - jak najbardziej. PotPlayer odtwarza, ale tylko 28 minut. Błagam o wsparcie.

SPRAWDŻ te kodeki http://www.programosy.pl/program,win7codecs.html

No a testowałeś na innym programie?

do win7 x64 to win7codecs + x64components

Niestety, dalej to samo. Gdzieś tutaj czytałam, że koleś zawęził problem - ikony avi bez podświetlenia pierwszej klatki nie działają. To prawda, mam to samo. PotPlayer i VLC mimo wszystko spokojnie je odtwarzają, jednak do połowy. Ciekawostką jest fakt, że WMP na XP odpala je w całości i bez problemu.

Zainstalowałam win7codec x64 components.

Shaki81, co masz na myśli mówiąc o testowaniu na innym programie?

Dodane 28.02.2011 (Pn) 21:57

Hm, przyszło mi do głowy żeby na drugiej partycji popchnąć XP… Zaczyna się partyzantka.

WITAJ- zobacz tak wywal wszystkie kodeki i nastepnie przeczyść system tym jv16 PowerTools 2010 i wgraj tylko to

http://www.programosy.pl/program,win7codecs.html

sprawdż no chyba,że już taką metode sprawdzałaś :slight_smile:

Dodane 01.03.2011 (Wt) 8:09

też mam win 764 bity i u siebie mam PotPlayer x64 +real alternative i wszystko śmiga

Turankantor13 musze Ci powiedzieć, że odkryłam problem. HDD. Miałam zrąbany HDD i zasysałam filmy, filmy ściagały się walnięte ( !!

Teraz za to mam problem z rmvb, ale wydaje mi sie, że real alternative powinien rozwiązać mój problem.

TAK realalternative do rmvb i będzie git,ja mam tylko to PotPlayer x64 +real alternative na 7mce 64 bity,a moge spytać czym te filmy pobierane?

Si, ale tylko kilka (niedostępnych na rynku). Jestem tym typem pirata, który kupuje w sklepach (mąż programista).

Wszystkie rmvb śmigają z real alternative pod WMPClassic :slight_smile:

AHA no to gitara ja wszystko gra! !!

a czy tak przy okazji moge zapytać skoro mąż info! kupiłem noktue to jest chłodzenie i w tej instrukcji jest podane zeby nałożyć pasty 5milimetrów,a wszedzię podają inaczej nawet filmik mam z nakładaniem i tam 5milimetrów nie widze

więc jak to jest?