Windows 7 ukryte konto - jak zalogować?


(Marcin Sz1998) #1

Otóż mam Win 7 i mam też ukryte konto stworzyłem konto i ukryłem je poprzez regedit. Teraz jak bym chciał się zalogować jak to zrobić?? W Win Xp było Alt+Ctrl+Delete a w Win 7 to nie działa. Otóż po to to zrobiłem gdyż mój brat jest administratorem i może mi usunąć konto i zostanę bez kompa. Bo w Win Xp jak bym ukrył to bym mógł wejść poprzez Alt+Ctrl+Delete wpisać nazwe haslo i już... Pomóżcie :slight_smile:

-- Dodane 23.05.2011 (Pn) 19:52 --

Wszyscy będą podglądać "Wyświetleń 40" a nikt nie odpowie??


(hevet) #2

Żeby ewentualnie odpowiedzieć na posta trzeba go najpierw przeczytać wiesz? #-o

http://dawka.wordpress.com/2010/02/25/j ... windows-7/


(system) #3

Witam-tutaj jeszcze troszke masz opisane

http://windows7forum.pl/zmiana-sposobu- ... -2674.html


(Marcin Sz1998) #4

"Naciśnij klawisze [Windows R] i wpisz polecenie regedit w polu Otwórz okna Uruchom. Teraz przejdź do klucza "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System". dodaj wartość DWORD "dontdisplaylastusername" jeżeli taka wartość jest to ją zmień z cyfry 0 na cyfrę 1. Gdy zechcesz ponownie zalogować się w systemie, będziesz musiał wpisywać swój login. "

Tak oto mi chodzi a czy da się zrobić aby za pomocą jakieś kombinacji klawiszy tak się robiło??


(Piotrkijak) #5

musisz wpisać w cmd net user nazwa usera /active:yes, bo inaczej nie zalogujesz się.

-- Dodane 24.05.2011 (Wt) 21:46 --

O, jednak się myliłem. Da się aktywować logowanie z wpisaniem nazwy usera. Zaloguj się na konto admina, wciśnij logo Windows i r, następnie wpisz netplwiz, wciśnij enter, kliknij zakładkę zaawansowane i zaznacz check box'a na samym dole.