Windows 7 ultimate a win7 professional


(modem7777) #1

Witam all !

Pytanie do Administratórów

 

Może mi to ktos wytłumaczyć.

 

 

 

 

Dlaczego np. Windows 7 ultimate nie nadaje sie do domeny, a win7 professional tak. I co wyroznia windowsa 7 enterprise ?

 


(Adam Bialek) #2

Jeżeli chodzi o domenę, to obie wersje Windows 7 (Ultimate i Professional) nie różnią się niczym. Zajrzyj na stronę http://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_7 - tam znajdziesz charakterystykę wszystkich wersji Windows 7.


(modem7777) #3

takie pytanie pada na rozmowe o prace w korpo… Co odp  ?


(bart86) #4

Ultimate ma wszystkie funkcje oraz możliwość zmiamy języka a wersje niższe sa z czegoś okrojone jeśli profesional coś ma to Ultimate na pewno też. Enterprise to wersja przygotowana pod firmy różnice są opisane w sieci oraz na stronach MS


(roobal) #5

modem7777 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.


(drunkula) #6

Odpowiedz, że jeżeli chcą sprawdzać kompetencje, to niech odpytuje Cię specjalista, a nie kadrowa/y który nie dość, że rozmija się z prawdą, to jeszcze szuka dziury w całym :wink: