Windows 7 Ultimate czy Home premium

Witam mam takie pytanie, czy te systemu chodzą wydajnościowo tak samo??? Ponieważ zastanawiam się którą wersję wybrać. Niby Ultimate ma wszystko ale wydaje mi się że więszkośc tych opcji jest niepotrzebna dla zwykłego użytkownika dlatego warto wybrać home, tylko chce wiedziec czy śmigają tak samo :slight_smile:

Specyfikacji nie podaje z grubsza powiem ze mam 2gb ram i procek 2 rdzenie.

I jeszcze takie pytanie oba te systemy mają takie same wymagania sprzętowe?

qwerty1991 , jeżeli nasz na zbyciu parę stów więcej i chcesz płacić z system z funkcjami z których jako przeciętny użytkownik nigdy nie skorzystasz kup wersję Ultimate. :wink:

ale w wydajności nie zobaczę różnicy??? Tylko nie będzie jakiś zbędnych funcji np. sieciowych? bo jeśli tak to po co przepłacać :slight_smile: jeśli np. tylko gram, przeglądam neta i słucham muzyki :slight_smile:

Przepłacać nie warto:)

Jeśli kupno wersji Ultimate byłoby Ci potrzebne ze względu na funkcje, nie pytałbyś się bo byś to wiedział:) Jeśli człowiek nie wie do czego służy dodatkowa funkcjonalność to po co mu ona?:slight_smile:

Do gier, neta i muzyki wystarczy home premium:)

Spokojnie Home Premium, Ultimate przerośnięte jest, chyba że ktoś wykorzystuje te funkcje.

wydajność jest taka sama ,jeśli nie potrzebujesz tych dodatkowych opcji jak np. BitLocker to wybierz HP