Windows 7 ultimate spolszczenie

Poszukuję spolszczenia do tego systemu z angielskiej wersji na polską,spolszczenie z update nie działa

System oryginalny.Proszę o pomoc

Możesz sprecyzować co rozumiesz przez “nie działa”: nie instaluje się, przerywa instalację, daje błąd (podaj treść)…??

Mam Ultimate Eng, i nie miałem problemu z instalacją i zmianą języka, postaram się pomóc…

Nie chce się zainstalować ten język wychodzą różne błędy

To podaj treść tych błędów, wiesz inne sposoby instalacji nie różnią się za bardzo od tego systemowego, w większości wypadków korzystają z narzędzi dostępnych w systemie…

Dużo prościej byłoby gdybyś doprecyzował jakie to błędy. Najlepiej będzie wrzucić zrzut ekranu owych błędów.

Ewentualnie możesz spróbować zainstalować system jeszcze raz, ale to raczej ostateczność.

Pisze że nie można zainstalować i tyle

Jest jakiś kod błędu?? Link do pomocy MS?? Daj zrzut ekranowy…

W czasie instalacji instalator wyłącza się sam

lub jest błąd 80070643

Ten błąd wskazuje na generalny błąd w WU, czy masz wszystkie inne aktualizacje zainstalowane? Czy w systemie jest już SP1?

jest zintegrowany SP1 są powgrywane instalacje

Wystarczyło by wpisać ten kod do google i już byś wiedział co jest nie tak. Jest to błąd .NET Framework lub błąd instalacji oprogramowania (w najgorszym wypadku uszkodzenie dysku twardego). Na początek spróbuj przeinstalować .NET Framework i spróbuj jeszcze raz.

Spróbuj najpierw tej metody naprawy http://support.microsoft.com/kb/976982

Kolejna sprawa, czy jesteś na koncie z prawami Admina?

na koncie Admina jestem

i dalej nie działa po zainstalowaniu tego programu i ponownej instalacji net framework

macie jeszcze jakieś pomysły?

Jak się domyślam to instalka jest “trochę” przerobiona za pomocą vLite lub podobnego narzędzia.

Czy nie zostało z niej wykoszone za dużo składowych i teraz to się mści?

Jakie instalacje?

coś tam mogło być usunięte bo płytkę pożyczyłem od kumpla bo nie mam swojej bo się rozwaliła

I to na 99% jest przyczyna Twoich problemów.

W przypadku XP i instalki nadgorliwie okrojonej za pomocą nLite, bardzo często nie udawało się zainstalować karty dźwiękowej a w Twoim przypadku pojawił się problem ze spolszczeniem.

czyli pozostaje mi obcykać się trochę z wersją angielską i tyle?

Albo zainstalować system polski :wink:

Angielska wersja trudna w obsłudze nie jest, ba - nawet moim zdaniem jest czytelniejsza i lepsza :wink:

Nie mam czasu na instalacje zostaje przy tym bo i tak nie mam płyty z polskim systemem brat rozwalił i tyle :lol: