Windows 7 upgrade

mam pytanie chciałbym kupic ta wersje 7 bo jest tansza,ale mam pytanie czy jest w tej wersji mozliwosc instalacji na czysto ? czyli bez uaktualniania

Dodane 14.12.2010 (Wt) 22:12

chce zrobić upgrade z XP do 7 pytam się czy ustawienia programów i inne pliki zostaną przeniesione na 7

nie ma takiej opcji, będziesz musiał zrobić formata i czystą instalację Win 7 (czy jakoś tak :stuck_out_tongue: )

a to ja jestem zadowolony bo kupując wersje upgrade zaoszczędzę a przy okazji instalacje będę miał tak jak bym kupił normalny OEM ,a czy w tej wersji upgrade w systemie pisze obok nazwy np słowo upgrade czy nie czyli jest tak jak w wersji normalnej?

Wiesz jak będziesz musiał zrobić aby zainstalować system ten co kupiłeś

Wybierasz edycję albo będziesz miał wybraną

nie wpisujesz cd-keya przy instalacji

Po instalacji sobie go wpiszesz i aktywujesz :slight_smile:

Działa …:smiley:

Cieszysz się z nowego systemu :smiley:

Upgrade działa tylko z Visty. Nie ma możliwości upgrade XP do 7.

Andrzej695 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Fizycznie tak…ale licencja pozwala w przypadku posiadania xp, używać kopi windows 7 upgrade, lecz po przeprowadzeniu czystej instalacji.

Pisze to na opakowaniu.

Sam miałem Win 7 upgrade i robiłem czystą instalkę…

W przypadku wybrania opcji czystej instalacji wszystkie dane bedą w katalogu windows old i pamiętaj ze zawsze musi być poprzednia wersja systemu zainstalowanego na dysku bo inaczej klucza instalka win 7 nie bedzie chciało przyjąć ( wiem to bo sam przezyłem i pomoc techniczna mi powiedziała )

Oczywiście, że można zainstalować na czystą partycję i cieszyć się aktualizacjami.

Żadnych problemów. Inne wypowiedzi to wypowiedzi sprzedawcy itp.