Windows 7 usługi. Pomocy

Witam od 2 dni zmagam się z dziwnym problemem. Otóż nie działa mi praktycznie nic w systemie. Dźwięku ni ma, z niebieskiego paska Nagle stał się szary (chociaż w ustawieniach mam zaznaczone tak że powinien być niebieski) internet również nie działa(pisze to wszystko z telefonu) nie mówiąc już nawet o grach które nawet się nie włącza ponieważ steam nie chce się odpalić. Wszystko się przykłada na to bo wszystkie niemalże usługi są wyłączone i gdy chcę którąś włączyć wyskakuje komunikat “System Windows nie może uruchomić usługi … na komputerze lokalnym. Błąd 1068: Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się.” Żadne przywracanie systemu itp. Bo to również są usługi. Próbowałem też skan systemu. sfc scannow w cmd to również nie pomaga. Wie ktoś może w czym tkwi ten cały problem? Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli by ktoś wiedział i pomógł.

Po pierwsze - pełna konfiguracja sprzętu oraz edycja oraz architektura systemu operacyjnego.
Po drugie - wykonaj logi do działu bezpieczeństwo (według wytycznych!)
Po trzecie - odpowiedz szczerze na pytanie: czy system operacyjny jest instalowany z oryginalnego nośnika? Jeżeli jest to jakieś modyfikowane cudo, to przyczyn może być milion i nie warto ich nawet szukać, tylko wykonać czystą instalację, z pewnego nośnika.

1 polubienie

Polecam takie narzędzie: http://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_set_windows_services_to_default_startup.html Pozwala ono przywrócić usługi do domyślnych wartości. Jeżeli problem nastąpił nagle obowiązkowo po użyciu tego narzędzia wykonać należy skan przy pomocy antywirusa. Pobierz też wszystkie aktualizacje z usługi Windows Update.

Nie mam możliwości pobrania tego programu gdyż usługa odpowiadająca za internet jest również zatrzymana :confused:

To na pendrive może przenieś lub zgraj na telefon i po kablu usb?

Próbowałem z telefonu na komputer ale komputer odmawia pobierania.

Logów nawet nie da się zobaczyć bo ta funkcja jak wszystkie są zablokowane ;_;

Nie masz pobrać tylko wysłać / przekopiować już pobrany na komputer, jak nie wykrywa poprawnie telefonu / nie możesz dostać się do pamięci wewnętrznej / zewnętrznej telefonu to idź do znajomych co mają komputer i zgraj na jakikolwiek sprawny pendrive / wypal na płytę jak masz napęd a znajomi nagrywarkę cd/dvd.

Może zrób je z trybu naprawy komputera / nośnika Win RE https://www.fixitpc.pl/topic/54-winre-metody-startu-opis-funkcji-naprawczych/