Windows 7 w stylu Windows 8

Witam,

czy testował ktoś z was jakieś programy do zmiany wyglądu windows 7 by upodobnić na wzór windows 8?

Windows 8 Transformation Pack? Windows 8 UX Pack? Rainmeter z Omnimo? WinMetro od IObit?

Zanim bym zainstalował chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie na ich temat?

Działa może windows store?

Nawet jak zmienisz wygląd systemu Windows 7 na Windows 8 to nie będziesz miał możliwości korzystania z usługi Windows Store. A po drugie ja to bym sobie darował wszelkie upodabnianie starszych systemów do nowszych programami firm trzecich, ponieważ niekiedy potrafią wpłynąć na wydajność i problemy ze stabilnością systemu. No ale wybór pozostawiam Tobie.

Najprostszy sposób zainstalować Windows 8.

Korzystałem kiedyś z programu, który upodabnia Windows 7 do Windows 8. Powiem Ci, że nie warto. Po pierwsze zyskujemy tylko w małym stopniu podobny wygląd. Możliwości Modern UI w ten sposób nie uzyskasz, nowych funkcji i szybkości Windows 8 nie będziesz miał. Po drugie nie zdziw się jak Twój system zacznie pracować niestabilnie lub zwolni, ingerencje w pliki systemowe zawsze wiążę się z ryzykiem. Najlepszym wyjściem będzie zakup Windows 8, jednak przed tym polecam sprawdzić 90 dniową wersję Enterprise :wink:

jw.nie warto instalować tego typu programów !

Jeszcze ciekawsze rzeczy działy się w starszych systemach. Np. XP transformacja na Vistę czy win 7. Robiło się punkt przywracania. Instalowało upiększacz. Jak się znudził, lub destabilizował, to ani deinstalacja ani przywracanie systemu nie zwracało systemu do stanu pierwotnego. Świetna zabawa, jak ktoś planuje reinstal windowsa, ale normalnie trzymać się od tego z daleka.

Nie instaluj nakładek.

Ale jezeli się zdecydujesz to ten :WinMetro od IObit

http://www.dobreprogramy.pl/Jarod/Metro … 27849.html

Instalowałem W8 z DreamSparka, ale mój model laptopa nie jest wspierany przez Asusa, a sterowniki od W7 nie współgrały z koprocesorem więc musiałem powrócić do W7. Kilka rzeczy z Modern UI spodobały mi się i dlatego myślałem nad nakładkami na W7.