[Windows 7] wybierz sterownik który chcesz zainstalować

Witam.Mam problem z instalacją windows 7. Wyskakuje błąd „wybierz sterownik który chcesz zainstalować”

Witam.Mam problem z instalacją windows 7. Wyskakuje błąd „wybierz sterownik który chcesz zainstalować”

No i? Jakaś anomalia niby, problem? Bo nie rozumiem.

Jeśli nie widzi pamięci masowych to musisz wybrać sterownik do chipsetu z FDD lub USB. Może taki nie istnieć. :wink:

własnie pytam skąd mam go wziąść

A my mamy szklaną kulę aby wiedzieć co to za komputer i kiedy dokładnie pyta o sterownik.

własnie pytam skąd mam go wziąść

Nie pytasz tylko stwierdzasz. Więc ja nie wiem czy się chwalisz czy żalisz. Pytania mają specyficzną konstrukcję, którą wieńczy znak zapytania.

Już samym „tonem” zniechęcasz do pomocy bo nie szanujesz nas pisząc na odp*l (brak polskich znaków, interpunkcji itd).


Wchodzisz na stronę producenta płyty głównej i sterownik pobierasz do w tym przypadku Windows 7, do konkretnego modelu mobo. Jeśli jest w *.cab lub *.msi to go wypakowujesz bo z tego co kojarzę tylko *.inf przyjmuje instalator. Jeśli do Windows 7 nie ma, to możesz spróbować z 8 lub 8.1 ale musisz edytować. Jeśli i takiego nie ma, to nie ma w ogóle i nie zainstalujesz siódemki.

Chyba że z pomocą wschodnich przyjaciół, co się bawią w uruchamianie na coraz to nowszych sprzętach 7.