Windows 7 z MSDN AA - instalacja bez klucza

Witam.

Mam pytanie odnośnie Windows 7 Professional z MSDN AA. Chcę zainstalować koledze na nowym komputerze Windowsa, kolega póki co jeszcze nie dostał danych do MSDN AA. Pomyślałem, że ściągnę ze swojego konta Windowsa, zainstaluję bez klucza, a gdy kolega dostanie swoje dane po prostu wpiszę jego klucz i aktywuję system. Czy jest taka możliwość? Czy da się zainstalować Windowsa z MSDN AA bez klucza, a później wpisać przy/podczas aktywacji. Czy taki “myk” zadziała?

Pozdrawiam,

Gari

Witam

Oczywiście że się da , będzie miał 30 dni na aktywację , a później gdyby brakło mu czasu to możemy użyć trzykrotnie odpowiedniej komendy która resetuje licznik dni ,tym samym odraczyć aktywację o 120 dni.Dodatkowo drobna zmiana w rejestrze może pozwolić nawet na 11-krotne użycie komendy, co daje rok bez aktywacji. Oczywiście resetowanie licznika dni nie narusza umowy licencyjnej.

Pozdrawiam

Otrzymanie dostępu do MSDN AA to kwestia 2 tygodni w tym wypadku, także resetowanie nie będzie potrzebne :wink: Dzięki za odpowiedź, teraz wiem, że nie zmarnuję czasu.

Z tego co mi wiadomo to nie da rady przeprowadzić instalacji nie podając klucza w wypadku MSDN więc możesz spróbować dać mu swój klucz a on przed aktywacją zmieni (w jakiś sposób) na własny - o ile go w ogóle kiedykolwiek otrzyma.

Bzdura. Spokojnie można zainstalować Windowsa 7 z MSDN AA bez podania klucza - sam tego próbowałem.

To albo są dwie różne wersje - albo tak jest tylko w wypadku win7 - tego blisko rok nie instalowałem - bo na XP nie mogę tego ominąć.

Bo na XP nie można było ominąć podawania klucza - to jest taka nowość od Visty, później dodana także do Windows XP ze zintegrowanym SP3.

Dokładnie tak jak pisze Nemhein.

Pozdrawiam