Windows 7 zawiesza się na pulpicie

(Kuba4ful) #1

Nie wiem do końca jak to nazwać :confused: Szukałem pomocy na googlach, jednak nie znalazłem takiego samego problemu jak mój. Od paru miesięcy mam problem: jak włączałem komputer nie było ikon na pulpicie a pasek się zaciął i nic nie mogłem zrobić oprócz zresetowania. Kiedyś jak jeszcze miałem Windows XP pomagało wejście w menadżer zadań i wyłączenie explorer.exe, ale na Win 7 już to nie działa. Wcześniej to był błąd sporadyczny, zwykle po restarcie wszystko wracało do normy, jednak dzisiaj 4 razy resetowałem i nie pomogło. Parę dni temu miałem podobny problem - po włączeniu komputera nie mogłem żadnego filmiku odpalić, gdyż się zawieszało na 0:00 i pisało "Jeżeli odtwarzanie zaraz się nie rozpocznie, spróbuj uruchomić ponownie komputer", więc ja go zrestartowałem i po uruchomieniu był czarny ekran i mogłem tylko myszką ruszać po ekranie. Musiałem jeszcze 2 razy restartować by działało normalnie. W trybie awaryjnym z obsługą sieci wszystko działa normalnie (no prawie, nie mogę ustawić optymalnej rozdzielczości).

Edit: Udało mi się go wreszcie uruchomić. Nie wiem ile razy próbowałem, bo przestałem liczyć przy 7-miu.