Windows 7 zawiesza się po starcie na 5-10minut

Cześć Wszystkim, mam poważny problem ponieważ po każdym uruchomieniu komputera system pracuje sprawnie do minuty i się zawiesza na 5-10 minut (nie można nic napisać, ruszyć myszką, wszystko staje) po czym nagle się odwiesza i już jest wszystko w porządku… Dodam, że w trybie awaryjnym nie ma tego problemu a z autostartu wywaliłem prawie wszystko… Proszę bardzo o pomoc gdyż już jest to irytujące dla mnie :wink: Niżej zamieszczam logi z COMBOFIX’a i OTL’a

http://wklej.org/id/805509/

http://wklej.org/id/805510/

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam…

Witam,

Z logow, ktore podajesz Babylon Toolbar jest prawdopodobnie dodatkiem ktorego nie potrzebujesz. Piszesz ze w trybie awaryjnym dziala OK i ze wylaczyles prawie wszystko z autostartu. Sprobuj msconfig ponownie i wylacz wszystkie programy z autostartu i obserwuj czy pomoglo. Jesli nie, w programie msconfig mozna rowniez wylaczyc uslugi - wystarczy zaznaczyc aby ukryc uslugi Microsoftu a pozostale wylaczyc - najczesciej to one powoduja ze system potrzebuje duzo czasu na rozruch lub zachowuje sie w podobny sposob jak Twoj.

Inna metoda na sprawdzenie systemu jest stworzenie nowego uzytkownika i zalogowanie po restarcie. Jesli komputer dziala OK to oznacza, ze tylko stary profil nie jest w porzadku, a nie caly system. Wtedy latwo przeniesc skroty i dokumenty ze starego profilu do nowego i poprzedni usunac.

Zakladam powyzsze jesli sprzet dziala w porzadku. Sprobuj i daj znac cz pomoglo.

Pozdrawiam

Marcin