Windows 7 - znam klucz, nie znam wersji

HP nadal wysyła za darmo kopie zarówno Visty jak i Windows 7 więc nie wiem skąd Tobie wzięto cenę 150PLN +wysyłka

nie zadbała o płytę recovery… no ale jeśli dysk nie był formatowany to przecież w każdej chwili takową można stworzyć ponieważ na dysku powinna być jeszcze partycja recovery z której przywracasz system,

instalujesz system w wersji HP bez wpisywania klucza następnie dokonujesz aktywacji i wpisujesz swój klucz wywali że nie można aktywować to dzwonisz do MS i wpisujesz numerki, tyle operacji gdy nie wiesz z jakim przeznaczeniem masz nośnik, czy to BOX czy OEM tudzież inny

Kopia mojej wiadomości do nich i odpowiedź

Witam czy można otrzymać bezpłatnie nośniki recovery dla tego netbooka(system Windows 7 starter) mam partycję recovery ale chcę mieć w razie jej uszkodzenia nośniki

samemu nie mogę utworzyć bo nie mam napędu zewnętrznego ani pendriva 16 GB.Liczę na szybką odpowiedź.Pozdrawiam

Szanowny Kliencie,

Dziękuję za skorzystanie z usług Wsparcia technicznego HP

Zgodnie ze zmianą procedur, które nastąpiły 15 listopada 2010 zamówienie płyt recovery jest odpłatne.

Aby zakupić płyty recovery proszę skorzystać z poniższej strony:

www.best2serve.com

Na ww. stronie należy wybrać zakładkę Return Kit i dokonać zamówienia.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaje do Pana dyspozycji.

Należy ściągnąć wersję OEM systemu. Klucz na nalepce zadziała tylko z wersją OEM.

Sprawdzone wielokrotnie z różnymi laptopami.