Windows 7 zwiecha przy logowaniu do systemu. Log zdarzeń

Witam,

Mam problem z Windows 7. Wczoraj zrobiłem format i zainstalowałem system na czysto.

Po zainstalowaniu różnych sterowników komputer łapie zwieche przy logowaniu do windowsa.

Uruchomiłem go w trybie awaryjnym z obsługą sieci i piszę do Was ten topic.

Sprawdziłem log zdarzeń i znalazłem coś takiego:

"Źródło:Service Control Manager

Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego:

discache

eamonm

ehdrv

spldr

Wanarpv6

Źródło: Winlog

Subskrybent powiadomień usługi winlogon był niedostępny i nie mógł obsłużyć zdarzenia powiadamiania

Źródło: WMI

Event filter with query “SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA “Win32_Processor” AND TargetInstance.LoadPercentage > 99” could not be reactivated in namespace “//./root/CIMV2” because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected…"

I jeszcze parę błędów z DisturbedCOM. Ja niestety nic z tego nie rozumiem dlatego proszę Was o pomoc.

Pozdrawiam,

revac

Przywróć system do stanu wczorajszego, instaluj sterowniki po kolei, w ten sposób dowiesz się który sterownik powoduje problem.

Jak rozwiązać problem przez wykonanie czystego rozruchu w systemie Windows 8, Windows 7 lub Windows Vista

http://support.microsoft.com/kb/929135/pl