Windows 7

Chciałbym kupić Windows 7 ale nie wiem jaką wersje wybrać ? chodzi mi o to żeby był tani z SP1 i 32 bit, może mi coś , podpowiecie którą wersje i dlaczego ? (za i przeciw)

home premium lub professional w rozsądnej cenie. Nie jest uboga w funkcje

Biesz hp jak nie ogarniasz kompa, albo prof jak masz użytkowników i lubisz się bawić uprawnieniami. Ultimate ma dużo funkcji, ale założę się że nie użyjesz ani jednej ;]

Jeśli do laptopa to nie schodziłbym poniżej wersji Pro. Wersje Home np. nie posiadają narzędzia do zarządzania zasadami zabezpieczeń lokalnych, które przydają się w takim skonfigurowaniu systemu, które w razie kradzieży umożliwia odzyskanie sprzętu (możliwość stworzenia konta użytkownika z bardzo dużymi ograniczeniami + instalacja programu Prey + hasło na BIOSie).

Zastanawiam się nad kupnem Windows 7 Home Home Premium Box PL…ewentualnie Windows 7 Home Premium 64 bit OEM PL…a to dlatego że limituje mnie kasa…mój komp posiada 2gb ramu

edidan , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Kup Windows 7 Home Premium BOX - no i nie instaluj na takiej ilości RAM-u x64, bo się nie sprawdzi :slight_smile: