Windows 7


(Pigniorek) #1

Witam chcę zainstalować system Windows 7 ale nie mam tego na płycie i postanowiłem pożyczyć od kolegi czy jeśli zainstaluję Windowsa 7 i będę musiał wpisać klucz to mogę wpisać swój klucz z laptopa czy kolegi z laptopa?


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(j24) #3

Pytań podobnych było już setki. Ty masz swój Windows i swój klucz a z jakiej płyty instalujesz to już najmniej istotne oby tylko wersje się zgadzały.

Wpisywanie klucza kolegi byłoby w 100% nielegalne i mogłoby też prowadzić (chociaż nie natychmiast) do zablokowania tego numeru  w bazie Microsoft.


(Cedar) #4

Nie masz go na płycie bo prawdopodobnie masz kopię instalacyjną na ukrytej partycji recovery. Instalując z płyty jest duża szansa że skasujesz tą partycję a może ona przyda Ci się jeszcze w przyszłości.

 

Przed instalacją systemu z płyty zaopatrz się ze strony producenta laptopa w wymagane oprogramowanie i ewentualne sterowniki.