Windows 8.1 64bit - nie działa ChomikBOX

Czy robiąc naprawę systemu nie powywala mi programów które mam poinstalowane? Co to za plik QtCore4.dll? Z Quicktime Playera?

Nie, robiąc naprawę systemu nie pousuwa Ci programów.

Plik to biblioteka systemowa, wiele aplikacji go używa. Często jest z nim problem np. po instalacji znienawidzonego “Mobogenie” i wtedy wiele aplikacji nie działa prawidłowo.

Szeryfuniu DZIĘKI!

STARY, JESTEŚ WIELKI!

Dokładnie to qtcore4.dll niemiałem na komputerze, poprostu nie instalowałem nic co ten plik by zawierało.

WIęc poszedłem wskazaną przez Ciebie drogą z plikiem qtcore4.dll, skoro go nie miałem to go dociągnąłem z http://s2.pliki.info/24872/qtcore4.dll i wszystko działa jak należy.

Jednak dobrze mi się wydawało że muszę czegoś nie mieć - stawiałem że to jakaś włączona niewymagana usługa (lub wyłączona wymagana) a tu chodziło o brakujący plik do którego widocznie ChomikBOX się odwoływał.

Ze strony http://www.filedesk.org/pl/file/qtcore4-dll dociągnąłem plik z avidemux2 (ten ostatni), działa.

Jak do tąd nie spotkałem się by program wymagał pliku którego wymaga, to nie logiczne, zazwyczaj pliki wymagane dla działania programu instalują się wszytskie razem.

Spoko, starałem się :smiley:

Nie założyłem tylko że go nie masz :mrgreen:

Pozdrowienia i oznacz post jako rozwiązane.

Nie doszedłbym do tego że chodzi o qtcore4.dll

Swoją drogą właśnie to dziwne że program wymaga pliku który nie instaluje się razem z nim - a ja go nie miałem, może nie był do niczego potrzebny wśród tego co użytkuję. Nie mam za wielu programów, widocznie żaden nie potrzebował qtxore4 do działania.

THX

Proponuje zrobić test każdych podzespołów,bo możliwe ze coś jest skopane,a tak na marginesie to nie polecam instalowania chomikabox a także jego używania. Administratorzy milczą a później będą wyludzac pieniądze za piractwo.

Sorry, ale nie czytałeś/aś tematu od początku.

Battlegrim napisał że, używa tego do swoich plików i nie jest piratem.

W jego przypadku to nie była wina podzespołów, bo jak cytuję:

“…wszystko inne działa normalnie…”

Pozdrawiam.