Windows 8.1 Bing aktualizuje mi do Windows 10 Insider Preview

Witam Forumowiczów

Laska kupiła sobie pisząc przez wielkie G… Acer Aspire Switch 10 SW5-012

  1. I mamy taki problem że chcemy to zaktualizować do Windows 10 z  systemu W 8.1 Bing a po pobraniu wyskakuje nam info że będzie instalował do Windows 10  Insider Preview 

O co tu chodzi ten komputerek jest nowy ma 2 miesiące i nikt nigdzie się nie zapisywał Insider Preview 

  1. I mamy taki o to drugi problem jak chcę zaktualizować przez Aplikację Media Creation Tool  wyskakuje taki o to problem że ciągle mu brakuje 8 GB pamięci.

W panelu dysk ssd 32 GB w klawiaturze 500 GB Komputer jest czysty nic nie było instalowane

Wiem podłączyłem dysk zewnętrzny pod usb problem nadal występuje ?

Proszę o wsparcie gdyż na infolinia Acera ciągle blednę pr60btc7k1juks57fchm0n8jgtl0dlgrm?pid=62

Pozdrawiam 

816444077191987210_-291653436.jpg

hmm może nagraj ten pobrany obraz na płytę/pendrive i odpal przy starcie laptopa.

Nie mogę, brakuje mi 8 GB miejsca :slight_smile:

wykonaj czystą instalacje systemu klucz zapisany w biosie akt sys

Będzie klucz dopiero po aktualizacji z 8.1 do 10.  Jak to zrobię wtedy wykonam czystą instalacje. Klucz będzie zapisany na serwerach Microsoft.  W tym zrobi przy aktualizacji Patrycja przywracania  około 1 GB z zapisanym kluczem. 

 Nie, jeśli wykonasz instalację za pomocą  kompilacji 10 586 tym narzędziem: http://download.microsoft.com/download/1/C/4/1C41BC6B-F8AB-403B-B04E-C96ED6047488/MediaCreationTool.exe

 

Klucz nigdy nie był i nie jest zapisywany na serwerach MS, zapisywana jest tylko i wyłącznie “zgoda” na aktywację Win 10 na danym sprzęcie.

 

Możesz po polsku?

Powiedziałbym, że zapisuje się, a dokładniej na koncie z którym był używany komputer. Ostatnio instalowałem Windows 10 na czysto bez podania klucza i aktywował się przy użyciu uprzednio wprowadzonego klucza z poprzedniej instalacji.

Co Ty byś “powiedział” nie ma w tym przypadku najmniejszego znaczenia, poczytaj na stronach MS co oni o tym piszą (streszczenie tego masz w tym co napisałem w zacytowanym przez Ciebie moim poście)