Windows 8.1 Blue screen

Witam serdecznie,

 

Od jakichś 3 dni po około 30-40 minutach pracy na laptopie zaczął pojawiać się blue screen z informacją o tym, że wystąpił problem i komputer musi się zrestartować odliczanie do 100% po czym nic się nie dzieje a na dole jest informacja, że problem dotyczy Kernel_Security_Check_Failure. Laptop to Asus X73S nie do końca wiem w czym może tkwić problem może coś poradzicie? :slight_smile:

 

Pozdrawiam,

Krótko i łopatologicznie wyjaśniono np. tutaj: http://www.download.net.pl/jak-rozwiazac-problem-z-bledem-kernel-security-check-failure-w-windows/n/1606/

Dziś po raz kolejny pojawił się BSOD zostawiłem komputer na jakieś 15-20min nie logując się jeszcze do systemu. Zamieszczam screeny z hd tune i hw info a także opis blue screenów z BlueScreenViewera. Dodatkowo zauważyłem, że w menadżerze urządzeń wyświetla mi się nieznane urządzenie też załączam screen 

bsod1.txt

bsod2.txt

bsod3.txt

healthstatus.txt

bsod4.txt

post-266220-0-08695400-1433882774_thumb.

post-266220-0-35186300-1433883012_thumb.

To nieznane urządzenie - to sterownik należący do maszyny wirtualnej VMWare. Zaktualizuj ten sterownik ręcznie, lub odinstaluj VMWare i sprawdź czy to nie wystarcza dla zatrzymania nieoczekiwanych restartów.