Windows 8.1 brak reakcji podczas instalacji

Witam.

Mam problem z instalacją systemu Windows 8.1 32bit (wersja MSDN)… Po ustawieniu bootowania nośnika z systemem(próbowałem, pen-drive’a orz płyty) i ponownym uruchomieniu komputera, pokazuje się niebieskie logo Windows’a i nic więcej(nawet nie pokazują się kropki, które informują o ładowaniu się instalatora). Postanowiłem uruchomić instalator z poziomu systemu(obecnie win XP 32bit również MSDN) lecz po próbie uruchomienia autorun’a ukazuje się błąd “Nie znaleziono punktu wejścia procedury __CxxFrameHandler3 w bibliotece msvcrt.dll”. Podmiana biblioteki, ani naprawa systemu, z płytki instalacyjnej nie pomogła.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Jeżeli dioda DVD lub Pendriva miga to cierpliwości. Ja na Pentium 4 czekałem 5-6 minut.

Za pierwszym razem gdy odpaliłem bootowanie, czekałem jakieś 5 min… Teraz, spróbuję chwilę dłużej poczekać, zobaczymy czy w tym tkwi problem.

Edit: Po 20 min nadal nic się nie dzieje :confused:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.