Windows 8.1 jako obraz ISO dla osób posiadających upgrade

Witam. Mam takie drobne pytanie. Posiadam Windows 8 w wersji upgrade (z Windows 7) bez nośnika, czyli pobrany obraz ISO z internetu za pomocą Asystenta Uaktualniania. Moje pytanie brzmi, czy będę mógł w jakiś sposób pobrać obraz Windows 8.1 chcąc go nagrać i nie bawić się w update po instalacji gołej ósemki?

Haha. Widzę, że nie tylko ja mam taki “problem” :slight_smile:

Też chciałbym wiedzieć gdzie pobrał mi się ten update.

Hmmm… Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to zrobienie obrazu ISO partycji systemowej, lecz do tego jest chyba potrzebny 2 dysk bądź pendrive duży :smiley:

Przyłączam się do prośby. Tyle, że ja mam 8 kupioną od MS i wypaloną na płytce, fajnie byłoby nie musieć bawić się kiedyś w update tylko od razu władować 8.1.

Znalazłem działający sposób:

http://antyweb.pl/omin-problemy-z-aktua … dostapnia/

Udało mi się pobrać, utworzyć ISO i wypalić go na płytkę. Może w tym tygodniu zabiorę się do instalowania 8.1 “na czysto”. :slight_smile:

Też o tym pomyślałem, ale okazuje się że aktualizacje 8.1 nie zainstaluje sie na “czystą” 8… ponieważ nie wykrywa ją w sklepie. na stronie MS w f.a.q. wyczytałem nawet że aby zaktualizować należy mieć aktualną wersje aktualizazji 8mki z Windows Update, inaczej nie wykrywa, czyli na chłopski rozum wychodzi, w przybliżeniu : (wielkość pliku instalacyjnego 8+updaty ok. 800mb + aktualizacja 8.1 ok. 3,5GB) co z marszu skreśla nam plyte dvd chyba że Dual Lyaer (8,5gb) albo pendrive :slight_smile:

Dlaczego chcesz instalować 8.1 na 8 z płyty? Aktualizacja to aktualizacja, chodzi mi o czystą instalację bądź aktualizację z Vista/7.

Instalacja czystego 8.1, według poradnika, do którego link dałem ciut wyżej, zakończona sukcesem! :smiley: