Windows 8.1 Nie uruchamia się plik .EXE

Witam mam problem chciałbym uruchomić pewien program ,ale nie działa testowane Windows 10 zaciekawiony czemu nie dziala ten program postanowiłem uruchomić ten program na wirtualnej maszynie (VirtualBox) na systemie Windows 8.1 I program się włączył.
Byłem na tyle chciwy uruchomienia tego programu ,aż postanowiłem zainstalować Windows 8.1 gdyż na nim działał program przez VirtualBox po instalacji Windowsa 8.1 to samo co na 10 program się wgl nie uruchamia zaświeci się tylko te niebieskie kółko obok kursora i nic proszę o pomoc chciałbym móc uruchomić ten program. Pozdrawiam.

Co to za tajemniczy program? Twoja aplikacja? Na wirtualnej maszynie był w wersji 64 bit?

Stawiam, że to malware, które wykrywa, że zostało uruchomione w wirtualce i zachowuje się inaczej, niż w “natywnym” systemie.

Co to za program?

To program do cheatowania (program umożliwia różne urozmaicenia gry jak nieśmiertelność itp.)
Nie moja twórczości kogoś innego (pobrane z Internetu z dobrego źródła) tak odpalam tylko 64x systemy.

Program do cheatowania w grze .

Nielegalna modyfikacje programu.

Nie ważne co to jest to nie żaden pirat, cracker, torrent itp. Pozatym nikogo nie powinno to interesować. Program się nie uruchamia chce ,żeby się uruchomił,ale żadne jako administrator itp nie dziala na vb dziala ,ale chce mieć to na komputerze.

No cóż, jeżeli dobrze pamiętam, to na tym forum się nie pomaga, jeżeli jest nielegalne oprogramowanie/modyfikacja.