Windows 8.1 obok Windowsa 7

Witam,

Znalazłem na stronie microsoftu Windowsa 8.1 bardzo mnie on zaciekawił tylko jest jeden problem a mianowicie:

Jeśli zainstalujesz system Windows 8.1 Preview z pliku ISO, nie będzie możliwe odinstalowanie go. W przypadku decyzji o powrocie do poprzedniej wersji systemu operacyjnego trzeba ją ponownie zainstalować za pomocą nośnika do odzyskiwania lub instalacji systemu dostarczonego razem z komputerem (zazwyczaj jest to nośnik DVD). Jeśli używasz systemu Windows 8 i nie masz nośnika do odzyskiwania, możesz spróbować utworzyć dysk USB odzyskiwania. Jeśli używasz systemu Windows 7, Windows Vista lub Windows XP i nie masz nośnika do odzyskiwania, możesz spróbować utworzyć go z partycji odzyskiwania na komputerze za pomocą oprogramowania dostarczonego przez producenta komputera. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z sekcją pomocy w witrynie producenta komputera. Po zainstalowaniu systemu Windows 8.1 Preview nie będzie można użyć partycji odzyskiwania na komputerze, aby przywrócić poprzednią wersję systemu Windows. No i chciałem się zapytać czy można go zainstalować obok windowsa 7. Z góry dzięki.

Jeśli masz już zainstalowany Windows 7, To w momencie gdy zainstalujesz Windows 8.1 będziesz miał do wyboru który system chcesz uruchomić.

A wyglądało to będzie mniej więcej w ten sposób :

6o8cem.jpg

A ten windows to trial?

To jest wersja testowa (mogą być błędy, a nawet: na pewno są błędy) i jest ograniczona czasowo. Wygasa o północy (czasu UTC), 16 stycznia 2014 roku.

A to troche mam czasu na potestowanie. Dzieki.